Koupelny – Bytová jádra – Obklady a dlažby – Rekonstrukce
Get Adobe Flash player

O nás

Naše firma byla založena v roce 1999, podnikající jako fyzická osoba Michal Dohorák – KERAMO D. V roce 2007 se firma mění v důsledku narůstajících objemů zakázek na KERAMO D – Dohorák s.r.o. Naše firma se specializuje na montáž  obkladů a dlažeb včetně prodeje. Rekonstrukce bytových jader, rodinných domů,kanceláří,nebytových prostor atd. Patříme mezi největší firmy v tomto oboru v regionu.

Od roku 2009 jsou naši pracovníci zaškoleni k provádění zateplení fasád systémem BASF. Realizujeme zakázky i v programu zelená úsporám.

V průběhu rozvoje jsme realizovali celou řadu zakázek jak pro stavební firmy (PSJ Holding – Jihlava, PST Zlín, Zlinstav, IMOS, SYNER, Moravastav, Stavconsult, Wachal atd.), tak pro konečného zákazníka. Našim cílem je spokojený zákazník. Zkušenosti a odborné znalosti našich pracovníků umožňují využití nejnovějších pracovních postupů a technologií ve stavební výrobě. Ke své práci používáme nejkvalitnější materiály od fa MAPEI, Murexin.

Spolupracujeme na developerských projektech po celé ČR. Dále se podílíme jako subdodavatel na řetězcích  KFC – rychlé občerstvení, Starbucks coffee – řetězec kaváren, RESERVED – prodejny oblečení.

Archiv článků